آثار ايمان به خدا

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 آثار ايمان به خدا صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد آثار ايمان به خدا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

آثار ایمان به خدا

انسان در سایه گسترده خود بر بسیاری از مشکلات زندگی پیروز شده است . برای نمونه , با شناختن میکرب , و راههای مبارزه با آن , خود را از بسیاری بیماری ها رهانیده و با استخراج منابع زیر زمینی و استفاده از نیروی طبیعت , وسایل رفاه خویش را فراهم آورده است , ولی در کنار این پیروزی های چشمگیر علمی , به سکون خاطر و آرامش روان , که زیر بنای زندگی سعادتمندانه است , نه تنها دست نیافته , بلکه با ÷یشرفتهای مادی و افزایش وسایل جسمانی , مشکلات روانی اش افزون شده است . گواه آن , آمارهایی است که مطبوعات پیشرفته ترین کشورهای جهان در این باره منتشر ساخته اند .

در بررسی این مشکل بغرنج , بعلت های زیر بر می خوریم :

الف ) ماده گرایی : کسانی که معنویات را بدست فراموشی سپرده و جز مادیات , هدف دیگر ندارند , پیوسته برای ارضای غرایز و اشباع امیال نفسانی خود تلاش می کنند , ولی به یک دهم آنچه می خواهند نمی رسند و نتیجه ای جز تشویش , اضطراب و نا آرامی فکری نصیبشان نمی شود .

ب ) اندیشه فنا و مرگ : هر انسانی به یقین می داند که پس از مدتی خواهد مرد . و از آنچه به بهای عمر خود گرد آورده است , دست خواهد شست . مرگ برای کسانی که آن را پایان زندگی می دانند و به جهان دیگری برای ادامه حیات اعتقاد ندارند , چنان جانکاه و دارای فشار روانی است که مجبورند عمر خویش را با تلخی سپری سازند .

..

لینک کمکی