روشي براي ارزيابي وضعيت ايمني در شبكه معابر بين شهري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 روشي براي ارزيابي وضعيت ايمني در شبکه معابر بين شهري صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد روشي براي ارزيابي وضعيت ايمني در شبکه معابر بين شهري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

روشی برای ارزیابی وضعیت ایمنی در شبکه معابر بین شهری

(8صفحه ورد)

مشکلات مربوط به کمی کردن پارامترهای ایمنی در حمل و نقل, همواره ارزیابی های کیفی این مقوله راه به همراه داشته است . در شرایط فقدان آمار تصادفات جاده ای , روش بازرسی ایمنی راه به عنوان یکی از اصلی ترین ابزارهای مورد استفاده در تمام دنیا با تکیه بر قضاوت مهندسی ناظران مورد استفاده قرار گرفته است . در این روش همواره ارائه راهکار و تعیین اولویت آن بر اساس قضاوت ناظر و متولیان امور حمل و نقل صورت می گیرد . در این مقاله برای غلبه بر این نقطه ضعف و امکان معیاردهی به قضاوت های کیفی, با الهام از روش نمره دهی و نیز فرآیند تحلیل ترتیبی در انتخاب گزینه های مدیریتی و همچنین استفاده از مفهوم بازرسی ایمنی راه, روشی برای انتخاب و تشخیص میزان اولویت پروژه های تحت بررسی برای ارتقای ایمنی طراحی گردیده است . همچنین به منظور کاربردی شدن روش, و محاسبه تاثیر عوامل متشکل در احتمال بروز حادثه در شبکه معابر دو خطه دو طرفه بین شهر ی, با استفاده از پرسشنامه هایی که توسط 4 متخصص ایمنی جاده ای تکمیل گردیده , سهم عوامل فوق بدست آمده است . این مقاله نشان می دهد که ده عامل مهمتر در بروز حوادث جاده ای در مجموع نیمی از احتمال بروز حادثه را تشکیل می دهند .

لینک کمکی