انواع جهانگردى با توجه به انگيزه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 انواع جهانگردی با توجه به انگيزه صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد انواع جهانگردی با توجه به انگيزه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

انواع جهانگردی با توجه به انگیزه

(16صفحه ورد)

براساس تعاریف سازمان جهانی جهانگردی, جهانگرد کسی است که به سرزمین یا کشوری غیر از محل اقامت دائمی خود مسافرت می‌کند و دست‌کم یک شب و حداکثر یک سال در آنجا می‌ماند و دلیل عمده مسافرت او تفریح, استراحت, دیدار بستگان, درمان, زیارت اماکن مقدس, بازدید از آثار تاریخی و مراکز هنری و فرهنگی, شرکت در مسابقات ورزشی یا تماشای آن, دیدن نمایشگاه‌های بازرگانی یا مراکز فعالیت‌های اقتصادی و شرکت در همایش‌ها و نشست‌ها است.

همایش‌ها

به برکت ارتباط و دوستی میان ملل و از سوی دیگر, بروز مشکلات گوناگون اقتصادی, سیاسی, نظامی, فرهنگی و در سطح ملی و بین‌المللی هر ساله نشست‌ها و گردهمائی‌های بسیاری در گوشه و کنار جهان, برای یافتن راه حل مسائل و بستن پیمان‌ها, برگزار می‌شود و هزاران تَن از نمایندگان دولت‌ها و در این گردهمائی‌ها شرکت می‌کنند.

اقتصادی و بازرگانی

به گواهی تاریخ, انسان از بَدو پیدایش, همواره در پی معاش و تأمین نیازهای زندگی, مسکن و محل اقامت دائمی خود را ترک می‌کرده و برای مبادله کالا و دست‌ ساخته‌های خویش با سایر نیازمندی‌های زندگی راهی شهرها و کشورهای دیگر می‌شده است.

هر سال و هر ماه, در سراسر گیتی, در شهرها و کشورهای گوناگون, نمایشگاه‌هائی برای معرفی کالاهای تولید شده برگزار می‌شود و گروه کثیری از بازرگانان یا مردم عادی برای آشنائی با آخرین دستاوردهای صنایع و کشاورزی و بازاریابی برای این کالاها به نمایشگاه‌ها مراجعه می‌کنند. هم‌اکنون و به‌ویژه به‌سبب رونق روابط بازرگانی میان کشورهای مختلف, برپائی نمایشگاه‌های محلی, منطقه‌ای, ملی و بین‌المللی بسیار رایج است و میلیون‌ها تَن از این نمایشگاه‌ها دیدن می‌کنند

..

لینک کمکی