پرسشنامه ارزيابي آمادگي الکترونيکي در حوزه استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات در جامعه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 پرسشنامه ارزيابي آمادگي الکترونيکي در حوزه استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات در جامعه صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پرسشنامه ارزيابي آمادگي الکترونيکي در حوزه استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات در جامعه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

پرسشنامه ارزیابی آمادگی الکترونیکی در حوزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در جامعه

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

به منظور گردآوری داده‏های مورد نیاز تحقیق, منابع و روش‏های مختلفی وجود دارند که در یک نگاه کلی می‏توان آنها را به دو دسته منابع اولیه و منابع ثانویه تقسیم کرد.

منابع ثانویه: برای شناخت مبانی نظری تحقیق و دستیابی به اطلاعات حاصل از تلاش‌ها‌ی تحقیقی در گذشته روش‌ها‌ی کتابخانه‌ای مورد نظر است. این روش جهت جمع‏آوری اطلاعات موجود برای پی‏ریزی مبانی کلی تحقیق همچون تعریف مفاهیم کلیدی و عملیاتی, طرح ضرورت‌ها, بیان کاربردها‌ و تشریح اهمیت و نیز شناخت مبانی نظری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 منابع اولیه: پس از جمع‏آوری داده‏های موجود که از منابع ثانویه بدست آمده‏اند, نیاز جهت بدست آوردن داده‏های تکمیلی وجود دارد که محقق باید با استفاده از ابزارهای جمع‏آوری داده‏ها مانند پرسشنامه, آنها را از منابع اولیه بدست آورد زیرا از منابع ثانویه قابل حصول نیستند. از آنجا که پژوهش حاضر از نوع توصیفی است, همچون بسیاری از مطالعات توصیفی مشابه برای جمع‏آوری اطلاعات مورد نیاز جهت پاسخگویی به یکی از پرسشهای تحقیق (پرسش شماره 2) از پرسشنامه استفاده شده است و در مورد سایر سوالات, اطلاعات و آمار موجود جهت تحلیل مورد استفاده قرار گرفته است. دلایل استفاده از پرسشنامه بدین شرح است:

1- صرفه جویی در وقت و هزینه.

2- در مقایسه با سایر روش‌ها‌ از اعتبار بیشتری برخوردار است.

3- استخراج داده‌ها‌ در این روش آسان‌تر است.

سوالات پرسشنامه کاملاً بر اساس شاخص‏های تعریف شده در مدل CID (مدل دانشگاه هاروارد) که در فصل 2-5 بدان پرداخته شد طراحی شده‌اند. مقیاس مورد استفاده برای اندازه‌گیری, مقیاس اندازه‌گیری پنج گزینه‌ای لیکرت است که با اختصاص اعداد از یک تا پنج امکان تجزیه و تحلیل نتایج بر مبنای مقیاس فاصله‌ای فراهم شده است.

لینک کمکی